logo-csa
logo czech
Anketa
Líbí se Vám stránky?
 
Přihlašovací formulář6. kolo TEX Kostelec nad Orlicí

V sobotu 17.9.2016 se na hřišti Pod Strání v Kostelci nad Orlicí uskutečnilo 6. kolo TEX. Do zápasů nastupovaly týmy dle pořadí v předchozích turnajích – skupina A: Joudrs Praha, Žraloci Ledenice, Klackaři Kostelec nad Orlicí, ve skupině B: Snails Kunovice, Eagles Praha, Painbusters Most.

U10 Kostelec

Celý článek...

 

Finálový turnaj U8

V neděli 11.9 se konalo finálové kolo kategorie U8 na stadionu v Chocni. Za velkého vedra odehrály děti čtyři zápasy. Některé se potýkaly s teplotou, některé s virózou, ale daly to všechny. I v tomto poslením kole nepoznaly hořkost porážky a celou oblastní soutěž vyhrály.

U8 finále

Celý článek...

 

KLACKAŘI VYHRÁLI ZÁKLADNÍ ČÁST 2.LIGY

 

Kosteleští softballisté, co by nováček naší druhé nejvyšší softballové soutěže, dokázali vyhrát základní část 2.ligy a do semifinále play-off tak vstupují z nejvyššího místa. Jejich soupeřem v sérii hrané na tři vítězné zápasy bude Slávia VŠ Plzeň. První dva zápasy odehrají Klackaři 24. a 25. září v Plzni, série pak bude pokračovat o týden později 1. a 2.října v Kostelci n.O. na hřišti Pod Strání.

V závěrečných šesti zápasech základní části měli Klackaři výhodu domácího prostředí, z které vytěžili čtyři výhry a prohráli až v posledních dvou zápasech, kdy už o jejich prvenství bylo rozhodnuto.

Klackaři Kostelec n.O. – Joudrs Praha                   2:0 (1:0 a 13:0)

Klackaři Kostelec n.O. – Žraloci Ledenice B         2:0 (5:4 po 2.prodložení a 5:3)

Klackaři Kostelec n.O. – HH Sezimovo Ústí         0:2 (4:5 a 2:3)

Muži A konec zakladni casti

 

 

Mezidivizní turnaj 2. ligy žáků

O víkendu 10. a 11. září se konal v Praze na hřišti Joudrs mezidivizní turnaj druhé ligy žáků. Na turnaj se přihlásilo šest družstev. První tři družstva z divize západ a první tři družstva z divize východ, do které spadají i hráči z Kostelce. Družstva se rozdělila do dvou skupin prohozením družstev na druhém místě ve svých divizích.

Celý článek...

 

Žáci U13 na cyklovýletě

Po posledním odehraném turnaji si družstvo žáků zpestřilo závěr jarní části softballové soutěže cyklovýletem.

Pět statečných hráčů za doprovodu tří rodičů vyrazilo podle řeky směr Vamberk. Abychom otestovali fyzičku hráčů, rozhodli jsme se dobýt chatu na Vyhlídce. Po těžkém a náročném stoupání nás odměnil krásný výhled do kraje. Dále cesta následovala přes Liščí doly, Brnou a na Vochtánku. Zde jsme se všichni vydatně posilnili a napili. Zpět do Kostelce jsme jeli po cyklostezce podle Orlice. U13 cykloPočasí se nakonec umoudřilo a konečná suma 33 km nás zahřála na srdci.

Škoda, že se víc dětí nezúčastnilo, snad někdy příště jestli bude zájem.

 

Čtvrtý turnaj ve druhé lize žáků

O víkendu 11. - 12. 6. se konalo v Kostelci na hřišti Pod strání čtvrté kolo ligy žáků divize východ. Na turnaj se přihlásilo pět družstev. Hrací systém turnaje byl změněn oproti dřívějším turnajům ze dvou skupin na jednu. V této skupině si všechna družstva zahrála se všemi soupeři a vzniklo pořadí pro finálové zápasy o první a třetí místo.

V sobotu v prvním zápase dne jsme vyzvali družstvo Falcons Softball Hradec Králové. Se soupeřem Klackaři neměli žádný problém a vyhráli rozdílem třídy 20 : 1.

Druhým soupeřem bylo družstvo Pasos Pardubice. Zápas byl vyrovnaný až do začátku třetí směny 2 : 2. V dohrávce třetí směny se podařilo Klackařům zlomit obranu Pardubic tvrdými odpaly do dlouhého pole a získat maximální možný počet bodu ve směně 6. Klackaři : Pardubice 8 : 2.

Posledním soupeřem v sobotu bylo družstvo SK Joudrs Praha „B“. Bylo to takové sobotní finále. Soupeř má vynikajícího rychlého nahazovače, na kterého se obtížně odpaluje. Zápas byl vyrovnaný až do poslední směny. V dohrávce zápasu měli Klackaři možnost skóre otočit, ale hráči kteří mohli skórovat, zůstali na třetí a druhé metě. Opět jejich nadhazovač podal skvělý výkon a nedovolil našim hráčům odpálit.

V neděli jsme nastoupili proti poslednímu družstvu turnaje SK Joudrs Praha „C“, s kterým jsme ještě nehráli. Klackaři věděli, když vyhrají, budou hrát finále. Podle toho začátek zápasu vypadal. Po dvou směnách nerozhodně 2 : 2. Až třetí útok na pálce přinesl  body. I v dalším útoku Klackaři zaznamenali šest bodů a přesvědčivě vyhráli   15 : 4.

Finále jsme si zahráli opět již po čtvrté s družstvem SK Joudrs „B“. Začínali jsme v útoku na pálce. Nátlakovou hrou jsme získali v první směně bod. Bohužel další pálkaři se zalekli rychlého nadhozu soupeře a byli strikeout. Soupeř si vynutil na nás drobné chyby a obrátil skóre na 4 : 1. V posledním útoku Klackaři zabojovali a začali soupeře dotahovat. Opět krásnou nátlakovou hrou přidávali bod po bodu. Bohužel to nestačilo a Klackaři : SK Joudrs Praha „B“ 3 : 4.

Na domácí půdě naši hráči předvedli rodičům krásnou hru a týmového ducha. Druhým místem v turnaji i celkově v druhé lize žáků v divizi východ, si zajistili postup na mezidivizní turnaj. Ten se bude konat 10. září v Praze. Zde se potkají tři nejlepší týmy z divize východ a západ. První tři týmy postupují na republikové finále.

Děkuji maminkám, které upekly sladké potěšení a uvařily polévku a  po celý turnaj obsluhovaly v bufetu. Díky patří i tatínkům, kteří pomáhali s údržbou a přípravou hřiště a areálu na turnaj. Vedení oddílu děkuji za ceny a organizační zajištění turnaje.

Konečné pořadí turnaje:           

1. SK Joudrs Praha B
2. SK Klackaři Kostelec nad Orlicí
3. SK Joudrs Praha C
4. Pasos Pardubice
5. Falcons Hradec Králové

 

                                                                                   

 

 

U13 KostelecLežící zleva:  Tomáš Sejkora, Filip Hartman

Klečící zleva: Jonáš Voráček, Stanislav Fajgl, Vojtěch Bolehovský, Jan Hrabina,

Stojící zleva:  Daniel Oppa, Ondřej Šeda, Vojtěch Špaček, Jakub Fišer, Vojtěch Nepovím

Trenéři zleva: David Špaček, Stanislav Fajgl                                

 
Podporují nás

Logo Královehradeckého Kraje

 

351px-kostelec nad orlici-znak.svg

Kalendář akcí
duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5