logo-csa
logo czech
Anketa
Líbí se Vám stránky?
 
Přihlašovací formulářKostelec bere bronz

Softballisté Kostelce nad Orlicí, v pozici nováčka 2.ligy, vybojovali konečné třetí místo v naší druhé nejvyšší mužské soutěži. Jedná se o historicky nejlepší výsledek klubu v kategorii dospělých. Kostelečtí Klackaři dokonce dokázali zvítězit v základní části soutěže a stopku jim vystavila v semifinále play-off až Slávia VŠ Plzeň.

Muži A

Celý článek...

 

Kostelec CUP U13

Družstvo žáků skončilo na pátém místě v turnaji o postup na MČR.To bylo velkým zklamáním pro celé družstvo. Tímto pro Klackaře měla sezóna skončit, ale náš oddíl se rozhodl pro nepostoupivší týmy uspořádat turnaj v Kostelci nad Orlicí. V sobotu 1. října na hřiště Pod Strání přijela dvě družstva Joudrs Praha a tým Falkons Hradec Králové. Systém turnaje byl jednoduchý, každé družstvo odehrálo tři utkání s ostatními soupeři.

U13 Kostelec CUP 1

Celý článek...

 

Bee Ball Day

Ve středu 28.9.2016 proběhla na 13 místech České republiky pod záštitou České softballové asociace akce pro neregistrované děti do 10 let– Bee Ball Day.

Jedním z míst, kde bylo tuto akci možno navštívit a vyzkoušet si tak jeden z netradičních sportů bylo i softballové hřiště Pod strání v Kostelci nad Orlicí.

Toho využilo téměř 50 dětí a jejich rodičů. Děti si mohly zasoutěžit v několika disciplínách: Hod do dálky, hod na rychlost, hod na přesnost, odpal ze stativu do dálky, běh po metách na čas, odpalování nadhozeného míčku v „kleci“ a nakonec si děti vyzkoušely formu softballu pro nejmenší – Bee ball. Za splnění všech disciplín si děti odnesly sladkou odměnu, tričko a balónek s logem akce.

Slunečné počasí všem dodalo dobrou náladu a děti, rodiče i organizátoři si akci užili. Doufáme, že některé ze zúčastněných dětí brzy uvítáme v našich řadách.

DSC 0353

 

6. kolo TEX Kostelec nad Orlicí

V sobotu 17.9.2016 se na hřišti Pod Strání v Kostelci nad Orlicí uskutečnilo 6. kolo TEX. Do zápasů nastupovaly týmy dle pořadí v předchozích turnajích – skupina A: Joudrs Praha, Žraloci Ledenice, Klackaři Kostelec nad Orlicí, ve skupině B: Snails Kunovice, Eagles Praha, Painbusters Most.

U10 Kostelec

Celý článek...

 

Finálový turnaj U8

V neděli 11.9 se konalo finálové kolo kategorie U8 na stadionu v Chocni. Za velkého vedra odehrály děti čtyři zápasy. Některé se potýkaly s teplotou, některé s virózou, ale daly to všechny. I v tomto poslením kole nepoznaly hořkost porážky a celou oblastní soutěž vyhrály.

U8 finále

Celý článek...

 

KLACKAŘI VYHRÁLI ZÁKLADNÍ ČÁST 2.LIGY

 

Kosteleští softballisté, co by nováček naší druhé nejvyšší softballové soutěže, dokázali vyhrát základní část 2.ligy a do semifinále play-off tak vstupují z nejvyššího místa. Jejich soupeřem v sérii hrané na tři vítězné zápasy bude Slávia VŠ Plzeň. První dva zápasy odehrají Klackaři 24. a 25. září v Plzni, série pak bude pokračovat o týden později 1. a 2.října v Kostelci n.O. na hřišti Pod Strání.

V závěrečných šesti zápasech základní části měli Klackaři výhodu domácího prostředí, z které vytěžili čtyři výhry a prohráli až v posledních dvou zápasech, kdy už o jejich prvenství bylo rozhodnuto.

Klackaři Kostelec n.O. – Joudrs Praha                   2:0 (1:0 a 13:0)

Klackaři Kostelec n.O. – Žraloci Ledenice B         2:0 (5:4 po 2.prodložení a 5:3)

Klackaři Kostelec n.O. – HH Sezimovo Ústí         0:2 (4:5 a 2:3)

Muži A konec zakladni casti

 

 
Podporují nás

Logo Královehradeckého Kraje

 

351px-kostelec nad orlici-znak.svg

Kalendář akcí
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2