logo-csa
logo czech
Anketa
Líbí se Vám stránky?
 
Přihlašovací formulářKlackaři U13 na Joudrs indoor Cupu stříbrní

Již podruhé Klackaři vyrazili na přípravný turnaj žáků do 13 let do nafukovací haly v Praze Joudrs. I v tomto roce nastaly v družstvu změny odchodem starších hráčů a příchodem mladších z kategorie Teeballu. Našim cílem na turnaji bylo prověřit sestavu. Letos poprvé se hrál takzvaný coachball, kde součástí týmu, který odpaluje,  je trenér, který svým hráčům nadhazuje balón pro odpal.

Do haly se sjelo 10 družstev. Družstva se rozdělila do dvou skupin.

U13 JIC

Celý článek...

 

Kostelec bere bronz

Softballisté Kostelce nad Orlicí, v pozici nováčka 2.ligy, vybojovali konečné třetí místo v naší druhé nejvyšší mužské soutěži. Jedná se o historicky nejlepší výsledek klubu v kategorii dospělých. Kostelečtí Klackaři dokonce dokázali zvítězit v základní části soutěže a stopku jim vystavila v semifinále play-off až Slávia VŠ Plzeň.

Muži A

Celý článek...

 

Kostelec CUP U13

Družstvo žáků skončilo na pátém místě v turnaji o postup na MČR.To bylo velkým zklamáním pro celé družstvo. Tímto pro Klackaře měla sezóna skončit, ale náš oddíl se rozhodl pro nepostoupivší týmy uspořádat turnaj v Kostelci nad Orlicí. V sobotu 1. října na hřiště Pod Strání přijela dvě družstva Joudrs Praha a tým Falkons Hradec Králové. Systém turnaje byl jednoduchý, každé družstvo odehrálo tři utkání s ostatními soupeři.

U13 Kostelec CUP 1

Celý článek...

 

Bee Ball Day

Ve středu 28.9.2016 proběhla na 13 místech České republiky pod záštitou České softballové asociace akce pro neregistrované děti do 10 let– Bee Ball Day.

Jedním z míst, kde bylo tuto akci možno navštívit a vyzkoušet si tak jeden z netradičních sportů bylo i softballové hřiště Pod strání v Kostelci nad Orlicí.

Toho využilo téměř 50 dětí a jejich rodičů. Děti si mohly zasoutěžit v několika disciplínách: Hod do dálky, hod na rychlost, hod na přesnost, odpal ze stativu do dálky, běh po metách na čas, odpalování nadhozeného míčku v „kleci“ a nakonec si děti vyzkoušely formu softballu pro nejmenší – Bee ball. Za splnění všech disciplín si děti odnesly sladkou odměnu, tričko a balónek s logem akce.

Slunečné počasí všem dodalo dobrou náladu a děti, rodiče i organizátoři si akci užili. Doufáme, že některé ze zúčastněných dětí brzy uvítáme v našich řadách.

DSC 0353

 

6. kolo TEX Kostelec nad Orlicí

V sobotu 17.9.2016 se na hřišti Pod Strání v Kostelci nad Orlicí uskutečnilo 6. kolo TEX. Do zápasů nastupovaly týmy dle pořadí v předchozích turnajích – skupina A: Joudrs Praha, Žraloci Ledenice, Klackaři Kostelec nad Orlicí, ve skupině B: Snails Kunovice, Eagles Praha, Painbusters Most.

U10 Kostelec

Celý článek...

 

Finálový turnaj U8

V neděli 11.9 se konalo finálové kolo kategorie U8 na stadionu v Chocni. Za velkého vedra odehrály děti čtyři zápasy. Některé se potýkaly s teplotou, některé s virózou, ale daly to všechny. I v tomto poslením kole nepoznaly hořkost porážky a celou oblastní soutěž vyhrály.

U8 finále

Celý článek...

 
Podporují nás

Logo Královehradeckého Kraje

 

351px-kostelec nad orlici-znak.svg

Kalendář akcí
únor 2019
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3