logo-csa
logo czech
Anketa
Líbí se Vám stránky?
 
Přihlašovací formulářBrigáda

Tuto sobotu 4.11.2017 se koná na hřišti brigáda,sraz je v 9:00. Je potřeba sundat sítě na tunelech a další. Počasí by nám mělo přát, kdyby přeci jen bylo nepříznivé počasí tak se brigáda ruší, zatím ahoj alt

 

Open MČR Coachball

O víkendu 7. a 8. Října 2017 se uskutečnilo Open Mistrovství České republiky v Coachballu hráčů do 11 let. Přihlášených 15 týmů z celé republiky bylo rozděleno do 4 skupin, které své zápasy odehrály na hřištích týmů Beavers Chomutov a Painbusters Most.

MČR Coachball U11 maly

Celý článek...

 

Klackaři na MČR žáků do 13. let obsadili 5. místo

Na přelomu 29. září až 1. října se konalo Mistrovství České republiky žáků do třinácti let v krásném areálu v Kunovicích u Uherského Hradiště. Turnaje se zúčastnilo pět družstev z extraligy a první tři družstva z mezidivizního turnaje. Družstva se rozdělila do dvou skupin po čtyřech.

MČR Žáci U13 maly

Celý článek...

 

Kostelecký Teeball na Open Mistrovství České republiky

V sobotu 23. září 2017 se na hřištích týmu Eagles Praha uskutečnilo Open Mistrovství České republiky v Teeballu hráčů do 9 let. Tohoto turnaje se zúčastnili i hráči našeho oddílu SK Klackaři. Cílem naší účasti bylo získat zkušenosti, prohlédnout si krásný areál – prostě si užít super den. 

Open MČR se účastnilo celkem 5 týmů – domácí Eagles Praha, SK Joudrs Praha, Painbusters Most, SK Sever Brno a SK Klackaři.

Open MČR Teeball

Celý článek...

 

Mezidivizní turnaj U 11 – Coach Ball

V sobotu 16. 9. 2017 se na hřišti SK Joudrs Praha uskutečnil mezidivizní turnaj hráčů softballu kategorie U 11. Na tento turnaj se kvalifikovaly dva týmy z divize východ a tři týmy z divize západ a jih – celkem tedy 8 „nejlepších“ týmů po základní části soutěže.

U11 mezidivizni 3 maly

Celý článek...

 

Klackaři vybojovali postup do Extarligy na mezidivizním "tutnaji" v Kostelci nad Orlicí

O víkendu 9. - 10. září se konal na domácím hřišti Klackařů mezidivizní turnaj druhé ligy žáků. Na turnaj se přihlásilo šest družstev. První tři družstva z divize západ a první tři družstva z divize východ, do které spadají i hráči Kostelce. Družstva se rozdělila do dvou skupin prohozením družstev na druhém místě ve svých divizích.

V sobotu v prvním zápase naší skupiny proti nám nastoupil třetí z naší divize, Joudrs Praha „B“. Klackaři začínali v útoku na pálce. V první směně naši hráči uhráli jeden bod, což je uklidnilo. Ve druhé přidali maximální možný počet bodů šest a o zápase bylo rozhodnuto. Druhým soupeřem ve skupině bylo družstvo Žraloků z Ledenic. V tomto zápase měli Klackaři výhodu domácího. V první směně soupeř uhrál jeden bod. Domácím se nedařilo trefovat nadhozy soupeře. Hráči Ledenic každou směnu přidali jeden bod a v dohrávce zápasu již vedli šest nula. Ani v dohrávce zápasu se nepodařilo Klackařům skórovat. Jedním vítězstvím a jednou prohrou Klackaři obsadili druhé místo ve skupině a museli tak hrát další zápas o postup do vyšších bojů v turnaji. Začátek zápasu vyšel našim hráčům lépe. Vše nasvědčovalo v hladký postup do dalších bojů turnaje. Klackaři sice obsadili mety, ale nedokázali body stáhnout domů. Na začátku poslední směny zápasu domácí vedly 3 : 1. Stačilo udělat tři auty a byl konec zápasu. Dva rychlé auty zahrálo vnitřní pole, ale třetí né a né zahrát. Nervozita si vybrala drobné chyby a soupeř snížil na 3 : 2. Pěkným zákrokem v dlouhém poli Klackaři ukončili zápas.

O postup do finále jsme nastoupili proti vítězi západní divize družstvo SC Pigs Trhové Sviny. Proti skvělému nadhazovači dokázali v první směně udělat dva body. Soupeř nedokázal odpovědět. Další dvě směny vyzněly pro Klackaře naprázdno. Až ve čtvrté směně každé družstvo přidalo jeden bod. Opět stačilo udělat tři auty a byl konec zápasu. Nadhazovací dvojici se bohužel podařilo trefit dva pálkaře a tím jim darovat první metu, ale také nadhodit dva strike auty a tím ukončit zápas. Brány finále byly otevřeny.

Do finále v 14:00 hodin proti Klackařům, nastoupili hráči Ledenic. Domácí měli co soupeři vracet ze základní skupiny. Vyhraným losování jsme nastupovali do zápasu v poli. Ukázněnou hrou na pálce jsme si vytvořili tlak na soupeře a z první směny vytěžili čtyři body. To hráče z Ledenic zaskočilo a až do třetí směny neuhráli ani bod. Na konci zápasu opět zaúřadovala nervozita na naše hráče a soupeři se podařilo snížit na rozdíl dvou bodů. Po odpočinkovém čase, Klackaři již nechybovali a dovedli zápas do vítězného konce.

Vítězstvím v tomto turnaji Klackaři postoupili po dvou letech opět do Extraligy žáků. Tímto pro Klackaře sezóna nekončí a na konci září se zúčastní republikového finále v Kunovicích.

Děkuji všem rodičům za pomoc při pořádání turnaje jak při hrabání hřiště tak i obsluhu v kiosku. Velké poděkovaní také patří rozhodčím za odpískání turnaje. Pokud se divíte proč je titulek „tutnaj“, stalo se malé nedopatření na štítku poháru. Hráčům se to tak zalíbilo a prohlásili, že to musejí vyhrát. Turnaje hrají pořád, ale „tutnaj“ bude jenom jeden.

U13 Mezidivizni Kostelec maly

Ležící zleva:  Filip Hartman, Vojtěch Nepovím

Klečící zleva: Ondřej Ochoc, Jan Kroupa, Jakub Fiedler, Lukáš Fiedler, Matěj Kroupa

Stojící zleva: Tomáš Sejkora, Jakub Sejkora, Ondřej Šeda, Stanislav Fajgl, Vojtěch Bolehovský, Vojtěch Špaček

Trenéři zleva: David Špaček, Stanislav Fajgl

 
Podporují nás

Logo Královehradeckého Kraje

 

351px-kostelec nad orlici-znak.svg

Kalendář akcí
srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1