logo-csa
logo czech
Anketa
Líbí se Vám stránky?
 
Přihlašovací formulářOPEN MČR Coachball 2018

open

 

Mezidivizní turnaj druhé ligy kadetů

 

Na konci letošní sezóny se hrají dva mezidivizní turnaje. První turnaj o 1. - 6. místo, druhý o 7. - 15. místo. Do turnaje o 1. -  6.  místo postupují z obou divizí východ a západ první tři týmy průběžného pořadí. Ostatní týmy hrají druhý mezidivizní turnaj. Klackaři v celé sezóně podávali výborné výkony. Obsadili čtvrté, první a druhé místo. Bohužel neodehráli první turnaj (málo přihlášených hráčů na turnaj), tím je bodová ztráta v tabulce i přes dobré výsledky odsunula, až na páté místo.  Družstvo se skládá z pěti kadetů a doplňují je hráči, kteří hrají Extraligu žáků. Díky tomu byli nuceni Klackaři hrát mezidivizní turnaj o 7. - 15. místo.

k2018

           Ležící zleva:    Vojtěch Bolehovský, Stanislav Fajgl

Klečící zleva:   Zdeněk Sýkora, Ondřej Šeda, Ondřej Ochoc, Matěj Kroupa

Stojící zleva:  Tomáš Sejkora, Jan Hrabina, Filip Hartman, Vojtěch Nepovím

Trenéři zleva:  Libor Fiala, Stanislav Fajgl 

Celý článek...

 

Rozpis na ME Mužů 2018 + práce na hřišti

Ahoj všem,

máme poslední týden před začátkem ME. Většina věcí je připravena, chybí donatřít žluté ploty. Prosím tedy, každý kdo bude mít chvilku čas, přiložte ruku k dílu. Vše potřebné na natírání je dané do jedné přepravky do garáže, aby se k tomu každý dostal. 
finálový rozpis
 

Celý článek...

 

Jarní sezóna nejmladších Klackařů

U6   Letos poprvé se potkaly nejmenší děti na své oblastní soutěži. 8.května v Chocni, kde nejmenší Klackaři „zabojovali“ a všechna utkání vyhráli. Druhé, závěrečné kolo je na pořadu až v září ve Velkém Oseku.

u61

Celý článek...

 

4.kolo 2.ligy kadetů

Na čtvrté poslední kolo základní části Klackaři vyrazili do Pardubic. Na hřiště se sjelo pouze pět družstev.  Systém byl jasný, každý s každým. Natěšení naši hráči nastoupili do utkání na pálce.  Obě družstva neměla tak kvalitní nadhoz. Byl to pálkařský souboj z tosu. Po první směně byl stav 1 : 1. V průběhu zápasu si Klackaři vybojovali náskok šesti bodů, který kontrolovali po zbytek zápasu.Klackaři : HK, 7 : 3.

kadeti - pardubice

Klečící zleva: Stanislav Fajgl, Vojtěch Špaček, Matěj Kroupa, Ondřej Ochoc, Jan Kroupa, Jakub Sejkora

 

Stojící zleva:  Tomáš Sejkora, Ondřej Šeda, Vojtěch Nepovím, Jan Hrabina, Zdeněk Sýkora, Filip Hartman 

Celý článek...

 

Vítězství na 3. kole coachballu

V sobotu 9. 6. 2018 se na hřišti Severu Brno konalo již 3. kolo coachballu. Po druhém místě na domácím turnaji 1. kola a neúčasti na 2. kole v Pardubicích jsme jeli prověřit náš tým a sílu soupeřů ve východní divizi.

u11

Celý článek...

 
Podporují nás

Logo Královehradeckého Kraje

 

351px-kostelec nad orlici-znak.svg

Kalendář akcí
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2