logo-csa
logo czech
Anketa
Líbí se Vám stránky?
 
Přihlašovací formulářMezidivizní turnaj druhé ligy kadetů

Na konci letošní sezóny se hrají dva mezidivizní turnaje. První turnaj o 1. - 6. místo, druhý o 7. - 15. místo. Do turnaje o 1. -  6.  místo postupují z obou divizí východ a západ první tři týmy průběžného pořadí. Ostatní týmy hrají druhý mezidivizní turnaj. Klackaři v celé sezóně podávali výborné výkony. Obsadili čtvrté, první a druhé místo. Bohužel neodehráli první turnaj (málo přihlášených hráčů na turnaj), tím je bodová ztráta v tabulce i přes dobré výsledky odsunula, až na páté místo.  Družstvo se skládá z pěti kadetů a doplňují je hráči, kteří hrají Extraligu žáků. Díky tomu byli nuceni Klackaři hrát mezidivizní turnaj o 7. - 15. místo.

k2018

           Ležící zleva:    Vojtěch Bolehovský, Stanislav Fajgl

Klečící zleva:   Zdeněk Sýkora, Ondřej Šeda, Ondřej Ochoc, Matěj Kroupa

Stojící zleva:  Tomáš Sejkora, Jan Hrabina, Filip Hartman, Vojtěch Nepovím

Trenéři zleva:  Libor Fiala, Stanislav Fajgl 

Celý článek...

 

4.kolo 2.ligy kadetů

Na čtvrté poslední kolo základní části Klackaři vyrazili do Pardubic. Na hřiště se sjelo pouze pět družstev.  Systém byl jasný, každý s každým. Natěšení naši hráči nastoupili do utkání na pálce.  Obě družstva neměla tak kvalitní nadhoz. Byl to pálkařský souboj z tosu. Po první směně byl stav 1 : 1. V průběhu zápasu si Klackaři vybojovali náskok šesti bodů, který kontrolovali po zbytek zápasu.Klackaři : HK, 7 : 3.

kadeti - pardubice

Klečící zleva: Stanislav Fajgl, Vojtěch Špaček, Matěj Kroupa, Ondřej Ochoc, Jan Kroupa, Jakub Sejkora

 

Stojící zleva:  Tomáš Sejkora, Ondřej Šeda, Vojtěch Nepovím, Jan Hrabina, Zdeněk Sýkora, Filip Hartman 

Celý článek...

 

Vítězství kadetů v 2.lize

O víkendu 2.-3.6.2018 se kadeti Klackařů zúčastnili dalšího turnaje druhé ligy (Východ). V základní skupině jsme dostali za soupeře Joudrs Praha (vedoucí tým tabulky), Tempo Praha (třetí tým tabulky) a domácí HH Sezimovo Ústí. Na místo turnaje jsem dorazili po třech hodinách jízdy zhruba 1 hodinu před prvním zápasem.

Výstřižek

Celý článek...

 

Vstup do druhé ligy kadetů

Letošním rokem se pět Klackařů dostalo svým věkem do kategorie kadetů. Horní věková hranice v této kategorii je 16 let. Aby mohli hrát turnaje, doplní je hráči z Extraligy žáků do 13 let.  Druhá liga kadetů má dvě divize západ a východ. Naši hráči hrají v divizi východ.  V té je přihlášeno osm družstev. Kadetská soutěž se již hraje s tvrdým dvanáctipalcovým míčem a čas zápasu je 75 minut, nebo šest směn.

kadeti

Celý článek...

 

První zkušenosti s 12“ míčem na Indoor cupu U16

S rokem 2018 pět Klackařů postoupilo do kategorie kadetů U16. Aby mohli vyrazit na první přípravný turnaj kadetů do 16 let, doplnilo je pět hráčů z žáků. Turnaj se pořádal v nafukovací hale v Praze Joudrs.

Našim cílem na turnaji bylo vyzkoušet hru s dvanácti-palcovým míčem. Do haly se sjelo 10 družstev. Turnaj se hraje na čas, třicet pět minut plus dohrávka v neskutečně rychlém tempu. Družstva byla rozdělena do dvou skupin.

12

Celý článek...

 

Přípravný turnaj kadetů v Havlíčkově Brodě

V sobotu 9.4.2016 se tým kadetů zúčastnil na pozvání oddílu Hroši Havlíčkův Brod předsezónního turnaje kadetů. Turnaj byl pojat jako seznámení se s hrou na venkovním hřišti po zimní přípravě v tělocvičně a sehrání se se čtyřmi hostujícími kadety z Pardubic. Jako soupeře jsme měli všechny extraligové týmy.

Turnaj se hrál ve dvou skupinách. Našimi soupeři byli kadeti z Joudrs Praha a z Břeclavi. V prvním zápase nás čekali Joudrs Praha. Začínali jsme v útoku. Na hráčích bylo vidět, že jde o první zápas a že teplota vzduchu byla lehce nad nulou. První směna skočila výhrou Joudrs 3:1. Druhou směnu jsme již vyhráli 3:4. Pak přišla nádherná třetí směna, kterou jsme nádhernými odpaly vyhráli 3:10. Dohrávku zápasu zase vyhrál tým Joudrs 1:0, ale celkově jsme zápas vyhráli 10:15.

Druhý zápas proti týmu Břeclavi, jsme začínali v obraně. Tentokrát nám nějak nevyšel ani v jedné směně útok a díky několika chybám v obraně jsme po třech směnách prohráli 1:12. Na hře se malinko podepsala i čtyřhodinová pauza mezi zápasy a stále přetrvávající chladno a jemné mrholení.

Tyto výsledky nám přisoudili druhé místo ve skupině a boj o konečné třetí anebo čtvrté místo. Bohužel náš soupeř z druhé skupiny Hladoví Hroši Sezimovo Ústí musel objet dříve a tak se náš zápas neuskutečnil.

Celková hra na turnaji ukázala, co je třeba zlepšovat. Za předvedenou hru v prvních zápasech zaslouží hráči uznání, ale je třeba stále trénovat a pilovat.

První kolo II. Ligy nás čeká již 23.-24.dubna v Ledenicích.

U16 HB maly

Složení týmu:

Ondřej Fiala, Jan Martínek, Jan Semrád, Víťa Hanzlíčků, Vojtěch Hurych, Michal Rejchrt, Jakub Kováč, Jakub Kraus, David Šmíd a Jan Štěpán.

 

Pro nemoc se nezúčastnili Michal Nepovím a Lukáš Pavlák

 
Více článků...
Podporují nás

Logo Královehradeckého Kraje

 

351px-kostelec nad orlici-znak.svg

Kalendář akcí
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1