logo-csa
logo czech
Anketa
Líbí se Vám stránky?
 
Přihlašovací formulář4.kolo 2.ligy kadetů

Na čtvrté poslední kolo základní části Klackaři vyrazili do Pardubic. Na hřiště se sjelo pouze pět družstev.  Systém byl jasný, každý s každým. Natěšení naši hráči nastoupili do utkání na pálce.  Obě družstva neměla tak kvalitní nadhoz. Byl to pálkařský souboj z tosu. Po první směně byl stav 1 : 1. V průběhu zápasu si Klackaři vybojovali náskok šesti bodů, který kontrolovali po zbytek zápasu.Klackaři : HK, 7 : 3.

kadeti - pardubice

Klečící zleva: Stanislav Fajgl, Vojtěch Špaček, Matěj Kroupa, Ondřej Ochoc, Jan Kroupa, Jakub Sejkora

 

Stojící zleva:  Tomáš Sejkora, Ondřej Šeda, Vojtěch Nepovím, Jan Hrabina, Zdeněk Sýkora, Filip Hartman 

Celý článek...

 

Vítězství kadetů v 2.lize

O víkendu 2.-3.6.2018 se kadeti Klackařů zúčastnili dalšího turnaje druhé ligy (Východ). V základní skupině jsme dostali za soupeře Joudrs Praha (vedoucí tým tabulky), Tempo Praha (třetí tým tabulky) a domácí HH Sezimovo Ústí. Na místo turnaje jsem dorazili po třech hodinách jízdy zhruba 1 hodinu před prvním zápasem.

Výstřižek

Celý článek...

 

Vstup do druhé ligy kadetů

Letošním rokem se pět Klackařů dostalo svým věkem do kategorie kadetů. Horní věková hranice v této kategorii je 16 let. Aby mohli hrát turnaje, doplní je hráči z Extraligy žáků do 13 let.  Druhá liga kadetů má dvě divize západ a východ. Naši hráči hrají v divizi východ.  V té je přihlášeno osm družstev. Kadetská soutěž se již hraje s tvrdým dvanáctipalcovým míčem a čas zápasu je 75 minut, nebo šest směn.

kadeti

Celý článek...

 

První zkušenosti s 12“ míčem na Indoor cupu U16

S rokem 2018 pět Klackařů postoupilo do kategorie kadetů U16. Aby mohli vyrazit na první přípravný turnaj kadetů do 16 let, doplnilo je pět hráčů z žáků. Turnaj se pořádal v nafukovací hale v Praze Joudrs.

Našim cílem na turnaji bylo vyzkoušet hru s dvanácti-palcovým míčem. Do haly se sjelo 10 družstev. Turnaj se hraje na čas, třicet pět minut plus dohrávka v neskutečně rychlém tempu. Družstva byla rozdělena do dvou skupin.

12

Celý článek...

 

Přípravný turnaj kadetů v Havlíčkově Brodě

V sobotu 9.4.2016 se tým kadetů zúčastnil na pozvání oddílu Hroši Havlíčkův Brod předsezónního turnaje kadetů. Turnaj byl pojat jako seznámení se s hrou na venkovním hřišti po zimní přípravě v tělocvičně a sehrání se se čtyřmi hostujícími kadety z Pardubic. Jako soupeře jsme měli všechny extraligové týmy.

Turnaj se hrál ve dvou skupinách. Našimi soupeři byli kadeti z Joudrs Praha a z Břeclavi. V prvním zápase nás čekali Joudrs Praha. Začínali jsme v útoku. Na hráčích bylo vidět, že jde o první zápas a že teplota vzduchu byla lehce nad nulou. První směna skočila výhrou Joudrs 3:1. Druhou směnu jsme již vyhráli 3:4. Pak přišla nádherná třetí směna, kterou jsme nádhernými odpaly vyhráli 3:10. Dohrávku zápasu zase vyhrál tým Joudrs 1:0, ale celkově jsme zápas vyhráli 10:15.

Druhý zápas proti týmu Břeclavi, jsme začínali v obraně. Tentokrát nám nějak nevyšel ani v jedné směně útok a díky několika chybám v obraně jsme po třech směnách prohráli 1:12. Na hře se malinko podepsala i čtyřhodinová pauza mezi zápasy a stále přetrvávající chladno a jemné mrholení.

Tyto výsledky nám přisoudili druhé místo ve skupině a boj o konečné třetí anebo čtvrté místo. Bohužel náš soupeř z druhé skupiny Hladoví Hroši Sezimovo Ústí musel objet dříve a tak se náš zápas neuskutečnil.

Celková hra na turnaji ukázala, co je třeba zlepšovat. Za předvedenou hru v prvních zápasech zaslouží hráči uznání, ale je třeba stále trénovat a pilovat.

První kolo II. Ligy nás čeká již 23.-24.dubna v Ledenicích.

U16 HB maly

Složení týmu:

Ondřej Fiala, Jan Martínek, Jan Semrád, Víťa Hanzlíčků, Vojtěch Hurych, Michal Rejchrt, Jakub Kováč, Jakub Kraus, David Šmíd a Jan Štěpán.

 

Pro nemoc se nezúčastnili Michal Nepovím a Lukáš Pavlák

 

Halový  slowpitchový turnaj v Trutnově

Zúčastnilo se 7 družstev, rozdělených do 2 skupin. Klackaři v úvodním utkání s družstvem Táhla 1 zvitězili v TB 2 : 1, když po 6 směnách byl stav 0 : 0.

Druhý zápas  s Mladýma Bukama byl velmi vyrovnaný, po 6 směnách byl výsledek  3 : 3. Opět byl TB, kde Klackaři zabojovali a vyhráli 6 : 4. Tím vyhráli skupinu.

Pak se utkali s Rytířema z Trutnova, opět po velkém boji vyhráli 5 : 2 a byli ve finále.

Poslední finálový zápas byl s Táhlama 2. Do poslední směny byl stav 0 : 0, v poslední směně Klackaři zabojovali a zvítězili 4: 1. Vyhráli pohár a na oslavu láhev Metaxy.

-ad-

 
Podporují nás

Logo Královehradeckého Kraje

 

351px-kostelec nad orlici-znak.svg

Kalendář akcí
září 2019
Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6