logo-csa
logo czech
Anketa
Líbí se Vám stránky?
 
Přihlašovací formulářVÝHRA V PŘÍPRAVĚ

Klackaři – Dánsko girls U14                  12:4

 Měsíční přestávku v žákovské Extralize si Klackaři zpestřili přípravným mezinárodním zápasem. Za soupeře jim byl dívčí tým dánských softballistek, který zde absolvoval tradiční soustředění. Přestože děvčata byla o dva roky starší a první nadhazovačka byla rychlostně srovnatelná se slušnými žákovskými nadhazovači, o vítězi nebylo od začátku pochyb. Již tradiční silná disciplína Klackařů, kterou je útok fungovala od prvního nadhozu soupeře. Po třech směnách, které přinesly řadu odpalů, krátké hry i běhu po metách byl stav zápasu 11:0. Naopak nadhazovač M.Preclík byl zcela nad možnosti dánských pálkařek a tak čestné body soupeře přišly až v posledních dvou směnách po střídání nadhazovačů.

Extraliga pokračuje za dva týdny v Ledenicích a Klackaři budou hájit vedení v soutěži.

 

ŽÁCI SI UPEVNILI VEDENÍ

 

 V Praze pokračovala třetím kolem žákovská Extraliga. Klackařům se podařilo navázat na úspěch v domácím prostředí, když dokázali podruhé za sebou zvítězit v extraligovém kole. Vítězství se rodilo dost těžce a především v sobotu kluci nehráli ani trochu podle představ trenérů. Naštěstí v neděli se výkon týmu opět proměnil a s kvalitními soupeři a nadhazovači přišla i hra, na kterou se již dalo koukat. Především útok začal v neděli předvádět dnes již obávaný vysoký standart a příchod prvního nadhazovače M.Preclíka ušetřil obraně řadu problémů V polovině soutěže tak žáci  vedou již s poměrně slušným náskokem extraligovou tabulku.

Celý článek...

 

Mezidivizní turnaj druhé ligy kadetů

Na konci letošní sezóny se hrají dva mezidivizní turnaje. První turnaj o 1. - 6. místo, druhý o 7. - 15. místo. Do turnaje o 1. -  6.  místo postupují z obou divizí východ a západ první tři týmy průběžného pořadí. Ostatní týmy hrají druhý mezidivizní turnaj. Klackaři v celé sezóně podávali výborné výkony. Obsadili čtvrté, první a druhé místo. Bohužel neodehráli první turnaj (málo přihlášených hráčů na turnaj), tím je bodová ztráta v tabulce i přes dobré výsledky odsunula, až na páté místo.  Družstvo se skládá z pěti kadetů a doplňují je hráči, kteří hrají Extraligu žáků. Díky tomu byli nuceni Klackaři hrát mezidivizní turnaj o 7. - 15. místo.

k2018

           Ležící zleva:    Vojtěch Bolehovský, Stanislav Fajgl

Klečící zleva:   Zdeněk Sýkora, Ondřej Šeda, Ondřej Ochoc, Matěj Kroupa

Stojící zleva:  Tomáš Sejkora, Jan Hrabina, Filip Hartman, Vojtěch Nepovím

Trenéři zleva:  Libor Fiala, Stanislav Fajgl 

Celý článek...

 

4.kolo 2.ligy kadetů

Na čtvrté poslední kolo základní části Klackaři vyrazili do Pardubic. Na hřiště se sjelo pouze pět družstev.  Systém byl jasný, každý s každým. Natěšení naši hráči nastoupili do utkání na pálce.  Obě družstva neměla tak kvalitní nadhoz. Byl to pálkařský souboj z tosu. Po první směně byl stav 1 : 1. V průběhu zápasu si Klackaři vybojovali náskok šesti bodů, který kontrolovali po zbytek zápasu.Klackaři : HK, 7 : 3.

kadeti - pardubice

Klečící zleva: Stanislav Fajgl, Vojtěch Špaček, Matěj Kroupa, Ondřej Ochoc, Jan Kroupa, Jakub Sejkora

 

Stojící zleva:  Tomáš Sejkora, Ondřej Šeda, Vojtěch Nepovím, Jan Hrabina, Zdeněk Sýkora, Filip Hartman 

Celý článek...

 

Vítězství kadetů v 2.lize

O víkendu 2.-3.6.2018 se kadeti Klackařů zúčastnili dalšího turnaje druhé ligy (Východ). V základní skupině jsme dostali za soupeře Joudrs Praha (vedoucí tým tabulky), Tempo Praha (třetí tým tabulky) a domácí HH Sezimovo Ústí. Na místo turnaje jsem dorazili po třech hodinách jízdy zhruba 1 hodinu před prvním zápasem.

Výstřižek

Celý článek...

 

Vstup do druhé ligy kadetů

Letošním rokem se pět Klackařů dostalo svým věkem do kategorie kadetů. Horní věková hranice v této kategorii je 16 let. Aby mohli hrát turnaje, doplní je hráči z Extraligy žáků do 13 let.  Druhá liga kadetů má dvě divize západ a východ. Naši hráči hrají v divizi východ.  V té je přihlášeno osm družstev. Kadetská soutěž se již hraje s tvrdým dvanáctipalcovým míčem a čas zápasu je 75 minut, nebo šest směn.

kadeti

Celý článek...

 
Podporují nás

Logo Královehradeckého Kraje

 

351px-kostelec nad orlici-znak.svg

Kalendář akcí
duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5