Kostelecký lev U13

SK Klackaři uspořádal 30. 3. 2019 v tělocvičně Střední školy zemědělské a ekologické v Kostelci nad Orlicí předsezónní turnaj kategorie U13. Přihlásilo se celkem 5 týmů – SK Klackaři, Falcons Hradec Králové, Pasos Pardubice, SK Joudrs Praha a Hroši Havlíčkův Brod. Systém byl nastaven každý s každým a z každého utkání bylo možné získat 2 body při výhře.

 

 

Prvním naším soupeřem byli Falcons Hradec Králové. Po začátečních rozpacích na pálce (hráči pálili ze šikmého tossu svého coache) jsme se přeci jen zvedli a dobrou hrou i v obraně jsme zvítězili 13:2. Po několika zápasové pauze jsme se utkali s týmem Pasos Pardubice. Oba týmy předváděli kvalitní hru jak na pálce, tak v obraně, přesto jsme i tento zápas zakončili vítězstvím 8:6. Asi nejsilnějším soupeřem měli být SK Joudrs Praha. Z tohoto důvodu jsme do hry nasadili nejstarší a nejzkušenější hráče. Tato taktika nám vyšla, a i díky chybám soupeře v poli jsme jej porazili 12:1. Před posledním naším zápasem s Hrochy z Havlíčkova Brodu již bylo o pořadí v turnaji rozhodnuto, přesto jsme do něj šli s plným nasazením. V průběhu hry jsme zapojili i mladší hráče, aby i oni získávali zkušenosti s tímto typem nadhozu a hlavně rychlejší hrou v obraně. I v tomto utkání jsme zvítězili, a to poměrem 11:5.

Byla to první ostřejší příprava na letošní sezónu, ve které se tým U13 bude účastnit ligy žáků – oblast východ, a kdy je náš tým omlazen. Doufáme, že si v této soutěži neuděláme ostudu, a že dokážeme zúročit dovednosti, které se hráči v průběhu předchozích sezón naučili.

Díky patří všem hráčům, trenérům, rodičům, rozhodčím a dalším, kteří se na turnaje účastnili a jejichž zásluhou jsme si užili prima sobotní den plný krásných sportovních zážitků.

Trenéři Mirka a Pavel Fiedlerovi

 

Konečné pořadí turnaje:

1.       SK Klackaři Kostelec nad Orlicí

2.       Joudrs Praha

3.       PasosPradubice

4.       Hroši Havlíčkův Brod

5.       Falcons Hradec Králové

 

Ležící: Marek Juda, Dominik Dohnal

Klečící zleva: František Mazánek, Lukáš Fiedler, Jan Kroupa, Ondřej Řehák, Štěpán Libotovský

Stojící zleva: Zdeněk Sýkora, Nikola Hartmanová, Jakub Sýkora, Ondřej Ochoc, Jakub Fiedler

 
Podporují nás

Logo Královehradeckého Kraje

 

351px-kostelec nad orlici-znak.svg