Páté kolo Extraligy žáků

Po prázdninové přestávce pokračovala Extraliga žáků pátým posledním kolem. Do Kostelce se sjelo pět nejlepších družstev žáků ČR.

vý

Hráči na turnaji: Lukáš Fiedler, Jan Kroupa, Nikola Hartmanová, Jakub Fiedler, Ondřej Ochoc

Jakub Sejkora, Zdeněk Sýkora, Stanislav Fajgl, Vojtěch Špaček, Matěj Kroupa, Ondřej Šeda,

Trenéři na turnaji: David Špaček, Fajgl Stanislav

První zápas Klackaři – Hroši Havlíčkův Brod. Zápas jsme začali na pálce. Klackařům se podařilo vytvořit tlak na pálce. Bohužel se nepodařilo hráče, kteří obsadili třetí a druhou metu stáhnout do bodu. V napínavé koncovce Klackaři podlehli těsným rozdílem 0 : 1. V druhém zápase proti nám nastoupil Sportclub 80 Chomutov. Zápas byl vyrovnaný po celou dobu. Jediným odpalem do dlouhého pole soupeři stáhli dva body. Klackaři prohráli 0 : 2. 

Poslední sobotní zápas Klackařů byl proti hráčům z Mostu. Značně skleslí Klackaři, po dvou těsných prohrách, začali zápas v poli. Soupeř v první směně nečekanými odpaly skóroval dvakrát. Naši hráči dobrými odpaly v první směně vyrovnali skóre na 2 : 2. Další průběh zápasu jsme vždy přidali bod a dovedli ho do vítězného konce 5 : 2.

V neděli Klackaři sehráli poslední svůj zápas turnaje s Joudrs Praha. Toto družstvo si již dlouho brousí zuby na skalp Klackařů. Opět jsme do zápasu nastupovali jako domácí. Do páté směny bylo skóre 2 : 2. Až v nervy drásající dohrávce zápasu Klackaři uhráli vítězný třetí bod. 3 : 2. V celkovém pořadí soutěže se nic nezměnilo.

Velké poděkování patří rodičům, kteří pomáhali v bufetu, při hrabání hřiště, s ředitelováním turnaje a kamarádům, kteří celý turnaj odpískali. Poslední týden v září nás čeká vrchol sezóny. Jedeme na MČR do Havlíčkova Brodu. Zde se utkají tři nejlepší družstva z druhé ligy a pět družstev z Extraligy o Mistrovský titul ČR. 

 

                Konečné pořadí turnaje:                 po

                 1. Sportclub 80 Chomutov

                 2. Hroši Havlíčkův Brod

                 3. SK Klackaři Kostelec nad Orlicí

                 4. SK Joudrs Praha

                 5. Painbusters Most

 

 

skenovani0009

 

 
Podporují nás

Logo Královehradeckého Kraje

 

351px-kostelec nad orlici-znak.svg