Jarní sezóna nejmladších Klackařů

U6   Letos poprvé se potkaly nejmenší děti na své oblastní soutěži. 8.května v Chocni, kde nejmenší Klackaři „zabojovali“ a všechna utkání vyhráli. Druhé, závěrečné kolo je na pořadu až v září ve Velkém Oseku.

u61

U7    Klackaři do 7 let mají svoji oblastní soutěž také velmi dobře rozehranou. Odehrála se již dvě kola – Pardubice a na domácím hřišti. I tito špunti zatím jedou na vítězné vlně a svoji soutěž s přehledem vedou.

 U8     Děti do 8 let se zúčastnily stříbrného First Capu v Chocni. Sice na nás zbylo nepopulární 4 místo a o jediný bod jsme se neprobojovali na finále, ale v dovednostních disciplínách se nám vedlo. Běh po metách – 3.místo Jitka Barvínková, hod do dálky balónkem 3.místo Dominik Dohnal a Tomáš Mazánek byl vyhlášen jako nejužitečnější hráč.

u8

 U9   Letos poprvé se hraje společná soutěž softballové a baseballové mládeže. Pro děti byla novinka v tom, že se odpalovalo již z nadhozu a ne ze stativu. Ale i s tím si děti poradily. První kolo se uskutečnilo na domácím hřišti, pak jsme cestovali do Trutnova a Jablonce nad Nisou. Ještě nás čeká odložené kolo v Liberci. Hraje se bez konečné tabulky. Ale i tak děti hrají s velkým zápalem, v poli i na pálce předvádějí krásné výkony.

U71

 U6

  u9

    Děti které hrají v těchto kategoriích :

Míra a Tereza Zikovi, Tomáš Mazánek, Jitka a Radim Barvínkovi, Marek Juda, Vojta Matouš, Dominik a Matyáš Dohnalovi, Jakub a Filip Trejtnarovi, Amy Hodačová, Izabela Vrbová, Vašek Dvořák, Vojta Vlk, Metoděj a Tonča  Homolkovi, Valérie Součková, Tomáš Cejpek, Radovan a Richard Bulánkovi, Jiří Miřejovský, Tadeáš Hrubý.

Velké poděkování patří rodičům, kteří vozí děti na zápasy, pomáhají při domácích turnajích a hlavně dělají super atmosféru fanděním při zápasech. Fotky všech složek jsou od Pavla Barvínka.

 Trenérky Lenka a Alča Dohnalovi

 
Podporují nás

Logo Královehradeckého Kraje

 

351px-kostelec nad orlici-znak.svg