Vítězství na 3. kole coachballu

V sobotu 9. 6. 2018 se na hřišti Severu Brno konalo již 3. kolo coachballu. Po druhém místě na domácím turnaji 1. kola a neúčasti na 2. kole v Pardubicích jsme jeli prověřit náš tým a sílu soupeřů ve východní divizi.

u11

V prvním zápase jsme nastoupili proti Snails Kunovice. Hned v prvním útoku jsme získali díky dobrým odpalům a hře po metách 6 bodů, v dalších směnách jsme přidávali další body. Soupeř náš nástup nezachytil a zvítězili jsme 10:5.

Ve druhém zápase proti Pasos Pardubice. Tento zápas byl o poznání napínavější. Soupeř hned v první směně bodoval 5x, náš útok přinesl body pouze 3. V dalších směnách však soupeř již nebodoval, my ano a opět jsme zvítězili, tentokrát 9:5.

Ve třetím zápase jsme se utkali s hráči z týmu Locos Břeclav. Tohoto soupeře jsme jednoznačně přehráli 14:0.

Základní skupinu jsme ukončili zápasem s domácím týmem Sever Brno. V tomto utkání jsme se tahali o každý bod a nakonec byl šťastnější soupeř. Prohráli jsme 5:7.

Díky těmto výsledkům jsme mohli jít do utkání o 1. místo a vyzvat o něj opět tým Sever Brno. Chtěli jsme jim porážku vrátit a to se nám i podařilo – soupeři jsme dovolili uhrát jen 2 body, zatímco našim hráčům se podařilo skórovat hned 9x. Vítězství tedy bylo naše!

Díky patří jak pořadatelům, tak i hráčům, rodičům za podporu a Františkovi Mazánkovi jako nadhazovači.

Mirka a Pavel Fiedlerovi

 
Podporují nás

Logo Královehradeckého Kraje

 

351px-kostelec nad orlici-znak.svg