3.kolo Extraligy žáků

 Na třetí kolo Extraligy žáků, se za úmorného vedra opět sjelo pět nejlepších družstev žáků ČR na hřiště Joudrs v Praze.

žáci

Ležící hráčka: Nikola Hartmanová

 Klečící zleva: Ondřej Ochoc, Lukáš Fiedler, Jan Kroupa, Jakub Fiedler, Jakub Sejkora

Stojící zleva: Matěj Kroupa, Zdeněk Sýkora, Stanislav Fajgl, Ondřej Šeda, Vojtěch Špaček

 Trenéři na turnaji: David Špaček, Stanislav Fajgl

 V prvním zápase Klackaři vyzvali hráče Painbusters z Mostu. Zápas jsme začali v poli. Dobrou obranou Klackaři nepustili soupeře k více než jednomu bodu. Na pálce si po dvou směnách vytvořili náskok devíti bodů, který udržely do čtvrté směny kde zápas skončil 9 : 1. V druhém zápase proti nám nastoupil Sport club 80 Chomutov. Zápas byl vyrovnaný po celou dobu. Naši hráči se nedokázali prosadit proti dobrému nadhozu soupeře. V obraně jsme neudělali žádnou chybu, soupeř přesto dokázal dvakrát skórovat.  Klackaři Chomutov 0 : 2. V sobotu se měl hrát ještě třetí zápas, ale pro velkou průtrž mračen se pokračovalo až druhý den.

V neděli Klackaři sehráli první zápas proti domácím Joudrs. Soupeř se od posledního turnaje výrazně zlepšil. Zápas byl vyrovnaný a dokonce soupeř i jednu chvíli vedl. Klackaři v konci zápasu zabrali a porazili Pražany 5 : 2. Posledním zápasem v základní části naši hráči nastoupili proti hráčům z Havlíčkova Brodu. Pokud bychom vyhráli, čekal by nás ještě jeden zápas o celkové prvenství na turnaji.

Soupeř si toho byl vědom a nasadil svého nejlepšího nadhazovače. Do půlky zápasu obě družstva držela čisté konto. Hrochům se povedlo dlouhým odpalem, který byl sice aut, doběhnout pro jeden bod. Klackařům se nepovedlo už vyrovnat, i když jsme již měli hráče na domácí metě, soupeř zahrál třetí aut.

Naši hráči ukázali opět drobné zlepšení, ale na první dva týmy to ještě nestačilo. Velké poděkování patří řidičům a rodičům, kteří doprovázeli děti na turnaj. 

                                                     Konečné pořadí turnaje:        

      1. Sportclub 80 Chomutov                                2

      2. Hroši Havlíčkův Brod

      3. SK Klackaři Kostelec nad Orlicí

      4. SK Joudrs Praha

      5. Painbusters Most

 

 

 

 
Podporují nás

Logo Královehradeckého Kraje

 

351px-kostelec nad orlici-znak.svg